Dodany: 2011-12-08 11:23:33

 

Kolagen w kosmetyceWłaściwości odmładzające jakie posiada znajdujący się w tkankach żywego organizmu kolagen nie pozostawiają wątpliwości nawet u największych niedowiarków. Od kilkudziesięciu lat jest on stosowany przez koncerny kosmetyczne i farmaceutyczne w sygnowanych ich marką produktach, głównie kremach i maseczkach.

 

Kosmetyki zawierające kolagen można tak naprawdę nabyć dziś wszędzie. Począwszy od sklepów z kosmetykami dla każdego rodzaju cery, poprzez specjalistyczne sklepy zajmujące się sprzedażą dermokosmetyków. Sprzedawane tam produkty których zadaniem jest przywrócenie witalności cery zawierają czysty kolagen, zarówno pochodzenia naturalnego jak również odzwierzęcego.

 

Owszem, można spotkać również preparaty zawierające syntetyczny, lecz są one znacznie mniej popularne aniżeli naturalny, wykorzystywany nie tylko w domach lecz również salonach kosmetycznych. Przy jego pomocy najczęściej wykonywane są zabiegi odmładzające bez udziału skalpela. Co stawia je znacznie wyżej aniżeli chirurgię kosmetyczną..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kolagen w kosmetyce
Nick: