Dodany: 2011-12-08 11:54:06

 

Ile kosztuje kolagenKupując kosmetyki często mamy wrażenie, że jesteśmy naciągani przez koncerny kosmetyczne, mamiące nas co chwilę nowymi produktami w niskich cenach.

 

W takie chwili zapala się nasza lampka ostrzegawcza i zaczynamy się zastanawiać czy kolagen który znajduje się w kosmetykach które chcemy kupić rzeczywiście jest substancją naturalną, pochodzącą od ryb czy też jest on syntetykiem. Wiele na ten temat powie nam zarówno cena preparatu jak również miejsce, gdzie zamierzamy go nabyć. Nie ważne czy będzie to specyfik w kremie, masce czy też kapsułkach, każdy rodzaj kolagenu podzielony jest na kilka klas, którymi winniśmy się sugerować decydując się na kupno. Im wyższa klasa, tym kosmetyk droższy i oczywiście skutecznością przewyższający konkurencję pod względem jakości.

 

Za kolagen w sprawdzonym punkcie zapłacimy jednak więcej, często nawet o kilkadziesiąt złotych w zależności od objętości opakowania w którym się znajduje. Gdy będzie to dajmy na to krem do twarzy zawierający białka kolagenowe jego koszt może dojść nawet do kilkuset złotych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ile kosztuje kolagen
Nick: