Dodany: 2015-04-10 14:31:03

 

Lipoliza iniekcyjnaLipoliza iniekcyjna, czyli medycyna estetyczna gostyń jest współczesną alternatywą dla tradycyjnego odsysania tłuszczu, czyli chirurgii plastycznej. Jej istotą jest doprowadzenie do przyspieszonego metabolizmu tłuszczów, dzięki deponowaniu w tkankę podskórną substancji, które rozpuszczają komórki tłuszczowe, prowadząc do niegroźnego i kontrolowanego stanu zapalnego tkanki tłuszczowej.

 

W ten sposób tłuszcz może być stopniowo wydalany z organizmu. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, a jedynym skutkiem ubocznym może być co najwyżej niewielki ból oraz zasinienia w okolicy wstrzyknięcia preparatu. Generalnie medycyna estetyczna gostyń poleca lipolizę iniekcyjną dla osób, które borykają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicach ud, bioder, pośladków czy brzucha.

 

Należy pamiętać, że u osób z dużym stopniem otyłości zabieg lipolizy może okazać się nieskuteczny. Do miejscowego odtłuszczenia lipoliza jest jednak idealna i gorąco poleca ją medycyna estetyczna gostyń, bo efekty są bez wątpienia zniewalające. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lipoliza iniekcyjna
Nick: