Dodany: 2015-04-29 10:51:16

 

Dermatologia - co to jestDermatologia to nauka medyczna zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń skóry. W swojej zawodowej praktyce problematyką z tego zakresu zajmuje się naturalnie medycyna estetyczna poznań.

 

Jakie dolegliwości leczy medycyna estetyczna poznań? Najczęściej jest to trądzik, bielactwo, grzybice, nadmierne wypadanie włosów, łupież, łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry, choroby alergiczne oraz rozszerzone pory. Oczywiście to nie koniec możliwości, umiejętności i kompetencji, jakie posiada medycyna estetyczna poznań. Specjalizacja ta potrafi bowiem także cofnąć zegar biologiczny, a wszystko za sprawą nowoczesnych zabiegów anty – aging, jakie odnajdziemy w ofercie zabiegowej.

 

Tak naprawdę bowiem współczesna dermatologia to nie tylko dermatologia lecznicza, ale także dermatologia estetyczna. Nie powinno zatem nikogo zdziwić, że obok peelingu medycznego, w gabinecie dermatologa odnajdziemy także mezoterapię czy lipolizę. Zakres zagadnień jakie obejmuje dermatologia jest bowiem ogromny, a wszystko po to, aby absolutnie każdy pacjent mógł tu znaleźć rozwiązanie swoich problemów ze skórą. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dermatologia - co to jest
Nick: