Dodany: 2015-04-13 11:13:31

 

Mezoterapia Mezoterapia polega na iniekcyjnym lub ultradźwiękowym wprowadzeniu pod skórę odżywczego preparatu, który sprawia, że skóra staje się piękniejsza, a jej problemy natury estetycznej czy zdrowotnej zostają zniwelowane.

 

Jest to bardzo ceniony zabieg przez wszystkich pacjentów, których interesuje medycyna estetyczna gostyń. Mezoterapia jest w końcu uznawana za metodę typu „lunch time”, co oznacza że jej przebieg jest błyskawiczny i już bezpośrednio po zabiegu można bez problemu powrócić do zwykłych codziennych czynności, bo medycyna estetyczna gostyń nie wymaga rekonwalescencji jak chirurgia plastyczna.

 

Pacjenci, którzy poddają się mezoterapii oczekują przede wszystkim skóry o wyglądzie jak po klasycznym liftingu, czyli odmłodzonej i odświeżonej. Mezoterapia jest w końcu przede wszystkim kuracją przeciwzmarszczkową, ale jej siła polega również na kompleksowym odżywieniu i nawilżeniu skóry oraz stymulacji produkcji kolagenu. Można więc powiedzieć, że medycyna estetyczna gostyń dąży do wykorzystywania naturalnych predyspozycji organizmu do regeneracji, zamiast inwazyjnej ingerencji w ten proces. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mezoterapia
Nick: