Dodany: 2015-04-29 11:21:22

 

Ceny za wizytyKanony piękna są bardzo surowe w dzisiejszych czasach, ale mimo to każdy chce do nich aspirować, ponieważ trudno nie zauważyć, że wygląd zewnętrzny i prezencja jest naszą wizytówką, która wiele mówi o człowieku. Z tego powodu medycyna estetyczna poznań nie jest już niczym krępującym dla pacjentów, którzy ochoczo odwiedzają takie gabinety. Czym dysponuje medycyna estetyczna poznań?

 

Okazuje się, że oferta zabiegowa jest bogata i robi oszałamiające wrażenie. Każdy znajdzie coś dla siebie, zwłaszcza że nowoczesna medycyna estetyczna poznań to zabiegi bezbolesne, błyskawiczne i nieinwazyjne. A jak wygląda przykładowy cennik?

 

Za mezoterapię zapłacimy w granicach 700 – 1100 zł, za wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową (w zależności od powierzchni ciała) – 500 – 1500 zł, a za usuwanie przebarwień do 1000 zł. Nie są to zawrotne ceny, zwłaszcza kiedy weźmiemy pod uwagę skuteczność zabiegów, które nie tylko wykazują terapeutyczny charakter, ale także cofają zegar biologiczny o kilka lat. Efekty pozabiegowe bywają wprost spektakularne!.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ceny za wizyty
Nick: