Dodany: 2015-04-09 13:00:31

 

Miękki liftingMiękki lifting to jeden z zabiegów najnowszej generacji, jakie oferuje nam medycyna estetyczna gostyń. Jego przewaga nad klasycznym liftingiem polega na wykorzystaniu specjalnych miękkich igieł (kaniul) o charakterystycznej zaokrąglonej i tępo zakończonej końcówce, dzięki którym na skórze nie pojawiają się siniaki.

 

Generalnie trzeba przyznać, że medycyna estetyczna gostyń jest nieustannie doskonalona i dzisiejsze zabiegi nie tylko są nowoczesne, ale także bezinwazyjne, błyskawiczne i komfortowe. Nie generują także bólu. W przypadku miękkiego liftingu, wstrzyknięcie kwasu hialuronowego pod skórę daje natychmiastowe naturalne efekty kompleksowej rewitalizacji. Jego celem jest wypełnienie zmarszczek, nawilżenie skóry oraz wymodelowanie owalu twarzy.

 

Z drugiej strony, zadaniem miękkiego liftingu jest także pobudzenie syntezy kolagenu. Jak podkreśla medycyna estetyczna gostyń starzenie się skóry wiąże się bezpośrednio z utratą kolagenu i kwasu hialuronowego, co objawia się postępującym wysychaniem i wiotczeniem skóry. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Miękki lifting
Nick: