Dodany: 2015-04-29 11:59:42

 

MikrodermabrazjaNa rynku istnieje wiele metod walki z upływającym czasem, którym ulega coraz więcej osób pragnących zachować młodość i urodę jak najdłużej. Prym w tej dziedzinie wiedzie medycyna estetyczna poznań jako branża oferująca usługi kosmetyczne i pielęgnacyjne na wysokim poziomie i dające spektakularne wyniki.

 

W jaki sposób medycyna estetyczna poznań odmładza skórę? Okazuje się, że nie są to wyłącznie zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej czy kwasu hialuronowego (botox i lifting), a medycyna estetyczna poznań dba o skórę w sposób profilaktyczny, czyli za pomocą zabiegów spowalniających zegar biologiczny. Spośród nich na szczególną uwagę zasługuje mikrodermabrazja, czyli peeling mechaniczny, złuszczający skórę warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu.

 

Zabieg wykonywany jest z użyciem specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice kontrolujące strumień ścierających kryształków. W ten sposób można poprawić kondycję skóry, zregenerować naskórek, zlikwidować blizny potrądzikowe, zmniejszyć skutki fotostarzenia oraz pozbyć się przebarwień. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mikrodermabrazja
Nick: