Dodany: 2015-04-13 14:21:54

 

Peeling medycznyPeeling medyczny zwany też dermopeelingiem jest świetnym sposobem na gładką skórę. Jego możliwości są bowiem dużo większe i bardziej spektakularne niż domowy peeling, jaki często robimy sobie w domu z wykorzystaniem produktów spożywczych czy drogeryjnych kosmetyków.

 

Naturalnie w przypadku peelingu medycznego musimy odwiedzić gabinet, gdzie wykonywana jest medycyna estetyczna gostyń. Jest to jeden z tych zabiegów, które medycyna estetyczna gostyń poleca osobom w każdym wieku. Nic więc dziwnego, że dermopeeling jest tak popularny i lubiany. Ma na to wpływ także jego bezinwazyjność oraz szerokie spektrum działania.

 

Peeling medyczny jest bowiem peelingiem chemicznym, który bazuje na złuszczających właściwościach kwasów owocowych, które są nakładane na skórę w formie specjalnego preparatu. Dzięki temu medycyna estetyczna gostyń pomaga skorygować wszelkie defekty kosmetyczne, z jakimi mierzymy się na co dzień, np. trądzik, zmarszczki, przebarwienia, cellulit, łojotok czy rozszerzone pory. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Peeling medyczny
Nick: