Dodany: 2011-12-08 11:48:37

 

Kolagen w kosmetykachZapewnienie długowieczności oraz młodego wyglądu to główne zadanie jakie stawiają przed sobą producenci wszelkiego rodzaju kosmetyków. Niejednokrotnie zawierających najważniejszą z punktu widzenia każdej kobiety substancję decydującą o mniejszej podatności cery na zmarszczki jak również cellulit jaką jest kolagen.

 

To właśnie ona odpowiada w głównej mierze za mniejsze zwiotczenie skóry po dwudziestym piątym roku życia, silniej występują na jej powierzchni zmarszczki mimiczne jak również w okolicy ust, zwane kurzymi łapkami. Zawarty w kosmetykach kolagen ma za zadanie ich minimalizację w takim stopniu, aby były one jak najmniej widoczne bez występujących (zwłaszcza w chirurgii) efektów ubocznych.

 

To zadanie doskonale spełnia kolagen zawarty we wszelkiego kremach i maseczkach odmładzających i poprawiających wygląd cery. Nie jest go ani zbyt wiele ani zbyt mało co sprawia optymalnemu ich przyswajaniu przez organizm, który zaczyna się odradzać znacznie szybciej. Stosując odpowiednie kosmetyki kolagenowe nie będzie konieczny skalpel..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kolagen w kosmetykach
Nick: