Dodany: 2015-04-13 11:31:43

TrychologiaKażdy z nas marzy o pięknych włosach, bo włosy są przecież naszą ozdobą. Niestety natura nie dla wszystkich jest łaskawa i wiele osób boryka się z różnymi problemami z włosami i ze skórą głowy.

 

Wiele z tych dolegliwości obniża naszą samoocenę, komfort psychiczny i pewność siebie, a często prowadzi do kompleksów i zażenowania w towarzystwie. Na ratunek takim osobom spieszy medycyna estetyczna gostyń ze swoimi zabiegami z dziedziny trychologii. Okazuje się bowiem, że trycholodzy to specjaliści od włosów! Do tego rodzaju fachowca, zaznajomionego z branżą, jaką jest medycyna estetyczna gostyń, zwrócimy się, gdy bezskutecznie walczymy z łupieżem, łojotokiem, nadmiernie przesuszoną skórą głowy, łuszczycą czy nadmiernym wypadaniem włosów.

 

Rolą trychologa jest zdiagnozowanie naszego problemu i rozpoczęcie kompleksowej kuracji, która włącza nie tylko specjalistyczne preparaty kosmetyczne, ale także dietę. Specjalistów z tej dziedziny znajdziemy w dobrych gabinetach urody, gdzie praktykowana jest medycyna estetyczna gostyń. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Trychologia
Nick: