Dodany: 2015-04-13 13:05:30

 

Skleroterapia Pod pojęciem skleroterapii rozumiemy zabieg z dziedziny kosmetologii, którego celem jest likwidacja żylaków. W odróżnieniu do klasycznego sposobu usuwania rozszerzonych naczynek, które oferuje chirurgia plastyczna, skleroterapia jest bezinwazyjna i bardziej komfortowa dla pacjenta (nie wymaga nawet znieczulenia).

 

Zajmuje się nią renomowana medycyna estetyczna gostyń. W skrócie zabieg ten polega na obstrzykiwaniu chorego naczynia specjalnym preparatem, który uaktywnia proces zapalny żyły, a w konsekwencji prowadzi do jej wyłączenia z układu żylnego. Krótko mówiąc – pajączek naczyniowy czy też żylaki stają się zupełnie niewidoczne.

 

Naturalnie medycyna estetyczna gostyń w zabiegu skleroterapii daje rezultaty nie tylko kosmetyczne, ale także lecznicze, bo rozszerzone naczynia są często początkiem bardziej zaawansowanej niewydolności żylnej, która rodzi dużo poważniejsze konsekwencje zdrowotne. Na szczęście medycyna estetyczna gostyń potrafi w porę zaradzić wszelkim problemom natury estetyczno – zdrowotnej, z jakimi borykają się pacjenci. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Skleroterapia
Nick: