Dodany: 2015-04-29 12:06:22

 

Mezoterapia Mezoterapia to jeden z najbardziej lubianych zabiegów, jakie oferuje medycyna estetyczna poznań. Jak w praktyce wygląda mezoterapia i jakie daje efekty? Zacznijmy od tego, że zanim zajęła się nią medycyna estetyczna poznań, mezoterapia była stosowana do leczenia m.in. migreny, chorób neurologicznych, żylaków i chorób dróg oddechowych.

 

Od lat 60 – tych można ją odnaleźć w gabinetach odnowy. Jest to niechirurgiczna metoda regeneracji i rewitalizacji skóry, która sprowadza się do wprowadzenia pod tkankę koktajlu substancji odżywczych (witaminy, kwasy organiczne, kwas hialuronowy, krzemionka organiczna).

 

Naturalnie medycyna estetyczna poznań najczęściej stosuje mezoterapię do odmłodzenia skóry, czyli do spłycenia zmarszczek, poprawy napięcia i jędrności skóry. Jakich jeszcze efektów możemy spodziewać się po mezoterapii? Okazuje się, że jest to skuteczny sposób walki z wypadającymi włosami (koktajle regenerują strukturę włosów) oraz z cellulitem (składniki preparatu zwiększają metabolizm komórek tłuszczowych). .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mezoterapia
Nick: