Dodany: 2015-04-29 12:24:20

 

Implanty skórneImplanty skórne robią obecnie coraz większą karierę i zwiększają się możliwości ich wykorzystania. Jeszcze do niedawna stosowano je do celów rekonstrukcyjnych oraz w chirurgii plastycznej, teraz równie dobrze sprawdzają się jako… ozdoba ciała.

 

Właśnie w takiej nietypowej odsłonie używa ich medycyna estetyczna poznań. Implanty skórne w dermatologii są bowiem sposobem na modyfikacje ciała, na jakie decydują się najczęściej osoby młode, członkowie określonych subkultur i artyści. Jak wyjaśnia medycyna estetyczna poznań: takie ciało obce może mieć przeróżne kształty i zostać wszczepione właściwie wszędzie: na głowie, na rękach, na nogach, na brzuchu, a nawet na… narządach intymnych.

 

Choć wiele osób nie rozumie tej mody, to medycyna estetyczna poznań jest w stanie spełnić każde życzenie klienta, nawet jeśli dotyczy implantów skórnych. Pozostaje odpowiedź na pytanie: czy taki implant to faktycznie ozdoba ciała, czy może jednak oszpecenie ciała? Z drugiej strony, jeszcze kilka lat temu piercing i tatuaż był uznawany za kicz i modę więzienną, a dziś nie brakuje artystów, którzy podnoszą je do rangi sztuki. Może taka sama przyszłość czeka implanty skórne?.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Implanty skórne
Nick: