Dodany: 2015-04-29 13:43:09

 

BotoxBotox to najsłynniejszy wypełniacz, jaki stosuje medycyna estetyczna poznań, który swoją karierę w tej branży zaczął już w latach 60 – tych. W ciągu tych wszystkich lat pozycja toksyny botulinowej mogła się już ugruntować i dziś mało kto wyobraża sobie, że medycyna estetyczna poznań mogłaby się obejść bez botoxu.

 

To w końcu dla większości klientów wciąż numer jeden na zmarszczki. Nietrudno się domyśleć jak działa botox, jeśli mamy choć mgliste pojęcie o tym, czym jest jad kiełbasiany… Jest to oczywiście najsilniejsza neurotoksyna pochodzenia naturalnego, która poraża mięśnie. W kosmetyce to działanie jadu kiełbasianego jest akurat pożądane i oczekiwane, bo pomaga wygładzić zmarszczki.

 

Naturalnie medycyna estetyczna poznań wykorzystuje wyłącznie preparaty toksyny botulinowej wytworzone w laboratorium, a stosowane dawki nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia, ani tym bardziej dla życia. Dobry terapeuta cały czas kontroluje sytuację podczas zabiegu, aby zabieg był nie tylko skuteczny, ale także bezpieczny. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Botox
Nick: