Dodany: 2015-04-09 12:58:22

Terapia LEDTerapia LED jest najnowszą generacją zabiegów odnowy biologicznej, w której wykorzystuje się unikalny wpływ promieniowania na skórę. Odkryto bowiem, że światło ledowe wnikając głęboko w warstwy skóry, pobudza aktywność komórkową, co automatycznie prowadzi do intensyfikacji wszelkich procesów regeneracyjnych: zarówno odmładzających, jak również leczniczych.

 

Można więc powiedzieć, że w przypadku terapii LED medycyna estetyczna gostyń działa jak samoistna kuracja anty – aging, w której wykorzystuje się stymulację komórkową. Okazuje się także, że fototerapia ma wielokierunkowe zastosowanie.

 

Poza oczywistymi kwestiami odbudowy takimi jak wygładzenie zmarszczek, ujędrnienie skóry czy leczenie przebarwień, medycyna estetyczna gostyń w oferowanej przez siebie terapii LED pomaga również wyleczyć trądzik czy wypadanie włosów, a także zrelaksować ciało, zagoić rany lub odleżyny oraz działa jak skuteczna kuracja antystresowa. Tyle korzyści jest w stanie dać swoim pacjentom medycyna estetyczna gostyń. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Terapia LED
Nick: