Dodany: 2015-04-29 13:32:04

 

Laser frakcyjnyZabiegi z użyciem lasera frakcyjnego stają się coraz bardziej popularne wśród klientów korzystających z możliwości jakimi w dziedzinie pielęgnacji urody może pochwalić się medycyna estetyczna poznań.

 

Skąd tak duże zainteresowanie laserem frakcyjnym? Z pewnością dużą rolę odgrywa tu wszechstronne zastosowanie urządzenia, które świetnie sprawdzi się zarówno do redukcji zmarszczek i blizn potrądzikowych, jak również do redukcji przebarwień posłonecznych oraz poprawy gęstości i napięcia skóry. Wiele osób twierdzi wręcz, że medycyna estetyczna poznań i laser frakcyjny to najlepszy sposób na blizny.

 

Jak działa laser frakcyjny? Oczywiście przede wszystkim wypada podkreślić, że działa w sposób bezinwazyjny, ale jednocześnie dogłębny (wiązka lasera dociera do komórek skóry właściwej oraz do tkanki podskórnej). Co więcej, zabieg jest błyskawiczny i jak zapewnia medycyna estetyczna poznań, trwa jedynie 30 min. Efekty pozabiegowe widać natomiast już po tygodniu i utrzymują się na skórze nawet przez kilka lat. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Laser frakcyjny
Nick: