Dodany: 2015-04-09 13:02:33

BotoxBotox to najpopularniejsza broń w walce ze zmarszczkami, jaką dysponuje medycyna estetyczna gostyń. Sam związek jest dość kontrowersyjny, bo jakby nie było jad kiełbasiany to najniebezpieczniejsza znana toksyna pochodzenia naturalnego.

 

Naturalnie w zabiegach z użyciem botoxu, jakie często wykonuje medycyna estetyczna gostyń stosowane są bardzo niewielkie dawki toksyny botulinowej, które w żaden sposób nie mogą stanowić zagrożenia dla zdrowia, a poza tym wykorzystywane preparaty są specjalnie przygotowywane w laboratorium. Mimo wszystko pacjentów z reguły nie zraża kontrowersyjność botoxu, bo już od wielu lat jest znany przede wszystkim jako skuteczny sposób na uzyskanie wyglądu hollywódzkiej gwiazdy, która jest jak wino: im starsza, tym piękniejsza.

 

Z tego powodu wiele pań i coraz więcej panów wybiera branżę jaką jest medycyna estetyczna gostyń, aby z pomocą fachowców poprawić, czyli odmłodzić i odświeżyć swój wizerunek. Botox jest niezastąpiony w kuracji anty – aging, a jego popularność tylko to potwierdza. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Botox
Nick: