Dodany: 2015-04-29 11:57:15

 

Zabiegi na przebarwienia Przebarwienia, piegi, ciemne plamy i znamiona barwnikowe to defekt kosmetyczny, z jakim zmaga się wiele osób. Za ich powstawanie może odpowiadać kilka czynników: stan zapalny skóry np. wskutek trądziku, wiek, hormony, słońce.

 

Bez względu jednak na sposób pojawienia się przebarwień, w każdym przypadku ciężko się ich skutecznie pozbyć. Naturalnie medycyna estetyczna poznań poleca stosowanie kosmetyków wybielających oraz kremów z wysokim filtrem słonecznym, ale nie ukrywajmy, że bardzo często takie doraźne środki są niewystarczające. Jak zatem usunąć przebarwienia?

 

Wystarczy poddać się bezpiecznym zabiegom, jakie ma dla nas przygotowane medycyna estetyczna poznań. W praktyce chodzi najczęściej o mikrodermabrazję diamentową, chemabrazję, peeling mlekowy oraz mezoterapię z koktajlem rozjaśniającym. Jak precyzuje medycyna estetyczna poznań, wskazaniami do tych zabiegów są wszelkie hiperpigmentacje, przebarwienia i plamy (posłoneczne, pozapalne i potrądzikowe). Plan leczenia uwzględnia nie tylko wizytę w gabinecie, ale także odpowiednią pielęgnację skóry w domu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabiegi na przebarwienia
Nick: