Dodany: 2011-12-08 12:15:20

 

Czy warto stosować kolagenStosowanie substancji pomocniczych wpływających na polepszenie wygładu skóry i zahamowanie efektów starzenia się jest powszechnie uznawane w dzisiejszym świecie. Preparaty zawierające kolagen są stosowane przez ogromną ilość osób od wielu pokoleń.

 

Dobroczynne właściwości kolagenu sprawiają, że cera młodnieje, efekty starzenia w postaci zmarszczek i pojawiającego się celulitu na udach są znacznie mniej widoczne. Cera natomiast odzyskuje swój dawny blask i witalność. Warto więc stosować kolagen zawsze wówczas, gdy zaistnieje tylko taka potrzeba.

 

Nie należy czynić tego jednak przez 25 rokiem życia, kiedy organizm ludzki produkuje wystarczającą ilość białka kolagenowego aby proces starzenia zahamować. W późniejszych okresach jego użycie dla zapewnienia nieskazitelnego wyglądu stanie się jednak koniecznością. Przed zastosowaniem preparatów zawierających kolagen warto skonsultować się z lekarzem, który wyjaśni na czym polega jego działanie i w jakich okresach jego stosowanie będzie uzasadnione a w których nie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy warto stosować kolagen
Nick: