Dodany: 2015-04-13 13:19:17

 

Teleangiektacja Teleangiektacja to laseroterapia, którą wykonuje medycyna estetyczna gostyń. Zabieg ten jest polecany dla osób, które borykają się z rozszerzonymi naczynkami: pajączkami, teleangiektazjami, zmianami naczynkowymi.

 

W wyniku działania lasera na chore naczynie dochodzi bowiem do fototermolizy, czyli zamknięciu naczynia. Energia lasera jest po prostu pochłaniana przez hemoglobinę i zamieniana na ciepło, które następnie koaguluje rozszerzone naczynie. Ten rodzaj laseroterapii jest bardzo często wykonywany w prestiżowych gabinetach urody, jakie posiada medycyna estetyczna gostyń.

 

Pacjenci chętnie się na niego decydują, ponieważ teleangiektazja jest bezbolesna, szybka i nieinwazyjna, a po zabiegu jedynym efektem ubocznym jest co najwyżej lekkie zaczerwienie skóry i niewielki strupek. Z drugiej strony medycyna estetyczna gostyń w swoim zabiegu zamykania żył daje prawie natychmiastowe efekty, a co najważniejsze – jest najskuteczniejszą formą bezinwazyjnego leczenia żylaków, jakie mamy dostępne na rynku. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Teleangiektacja
Nick: