Dodany: 2015-04-13 13:49:43

 

DermabrazjaDermabrazja to głęboki peeling mechaniczny, który sprowadza się do kontrolowanego ścierania naskórka i górnych warstw skóry właściwej za pomocą specjalnego sprzętu mechanicznego – najczęściej tarczy diamentowej.

 

Chociaż zabieg ten jest dość drastyczny i bolesny, to jednocześnie jest też bardzo skuteczny, dlatego nie brakuje chętnych, którzy wybierają go spośród bogatej oferty, jaką posiada medycyna estetyczna gostyń. Dermabrazja prowadzi bowiem do spłycenia zmarszczek czy wszelkich nieestetycznych nierówności (np. blizny potrądzikowe), poprawia wygląd skóry, usuwa przebarwienia i wyrównuje koloryt cery, a także stymuluje produkcję nowego kolagenu.

 

Bez wątpienia medycyna estetyczna gostyń dzięki dermabrazji pomaga uzyskać wygładzoną, odświeżoną i młodą skórę. Naturalnie tak głęboki i inwazyjny peeling odbywa się pod miejscowym znieczuleniem, aby był bardziej komfortowy dla pacjenta. Efekty są natomiast widoczne od razu po wygojeniu skóry, za co ręczy medycyna estetyczna gostyń. Zabieg kosztuje ok 7000 zł. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dermabrazja
Nick: