Dodany: 2015-04-09 12:43:19

 

Wolumetria Wolumetria jest zabiegiem, jakim zajmuje się medycyna estetyczna gostyń, którego celem jest wymodelowanie konturów twarzy oraz wypełnienie zmarszczek. Jest to nowoczesna forma bezinwazyjnego i komfortowego liftingu z wykorzystaniem pielęgnacyjnego hitu kilku ostatnich sezonów, jakim może się pochwalić medycyna estetyczna gostyń, czyli kwasu hialuronowego.

 

Kwas hialuronowy jest stosowany w wolumetrii do skorygowania objętości tkanek miękkich twarzy oraz udoskonalenia jej owalu. Mimo że podczas zabiegu preparat jest wstrzykiwany w głębokie partie skóry, wolumetria jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia, ponieważ kwas hialuronowy naturalnie występuje w skórze, a więc preparat w żaden sposób nie może uczulać ani wywoływać skutków ubocznych.

 

Z tego powodu medycyna estetyczna gostyń jest coraz bardziej popularna wśród klientów. W końcu nie wymaga skalpela jak chirurgia plastyczna i daje bardziej naturalne, ale równie spektakularne efekty. Przykładem niech będzie rewelacyjna wolumetria, która zdobywa coraz szersze grono sympatyków. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wolumetria
Nick: